Вівторок, 28 Травня, 2024

Більше не потрібно стояти у черзі: до Миколаївського зоопарку тепер можна зайти по електронному білету

Миколаївський зоопарк продовжує радувати позитивними змінами та удосконаленнями в сфері обслуговування своїх відвідувачів. Вчора, 22 жовтня, у зоопарку запустили систему електронного обілечування. Директор зоопарку Володимир Топчий назвав цей день історичним, адже віднині городяни можуть не стояти у величезній черзі, щоб придбати квиток та подивитись на місцевих мешканців. Далі пише “mykolaiv-future.com.ua“.

Відвідувачі зоопарку можуть придбати квиток онлайн

Відтепер городяни та гості міста зможуть придбати електронний квиток онлайн на офіційному сайті зоопарку та витратити зекономлений час на приємну прогулянку. Директор зоопарку Володимир Топчий наголосив, що все обладнання для переходу на електронні квитки, вони придбали самостійно та не витратили на діджиталізацію жодної бюджетної гривні. 

“Програму і все обладнання зоопарк придбав самостійно, провівши тендер, не витративши на це жодної бюджетної гривні. Наскільки нам відомо, в місті це перша та єдина така система”, – наголосив Володимир Топчий. 

На вартість квитків така зміна ніяк не вплине. Зараз, як і раніше, дорослий квиток до зоопарку коштує 80 гривень, а дитячий – 50 гривень. Всі придбані квитки оснащені спеціальним QR-кодом та мають відповідний унікальний номер. Авторство графічного зображення, яке городяни бачать на білетах, належить українському аніматору Оксані Курмаз. 

Що цікавого ще приготували у зоопарку для відвідувачів

Варто зауважити, що введення електронних білетів – це лише одна зі змін, що чекає на городян. Нещодавно у зоопарку з’явилася величезна металева риба. Цей арт-об’єкт не лише прикрашає територію, але і несе соціальну функцію – збирає кришечки від пластикових пляшок. 

Крім цього, сьогодні, 23 жовтня, у зоопарку офіційно представили роботу вихованців та викладачів Дитячої художньої школи Миколаєва. Вони виконали найбільший в історії школи розпис стіни. Робота має назву “До світлих мрій через джунглі подій” та займає 350 квадратних метри. Величезна картина прикрасила стіни нових вольєрів для слонів та жирафів. Старанна робота юних художників була подарунком улюбленому місцю відпочинку дітей та дорослих до 120-ї річниці з дня заснування. Діти змогли  перетворити звичайну бетонну стіну на справжній витвір мистецтва. Тепер зоопарк став ще яскравішим та сучаснішим. 

Зауважимо, що Миколаївський зоопарк завжди має чим здивувати відвідувачів, адже співробітники постійно працюють над тим, щоб місцеві мешканці та відвідувачі почували себе максимально комфортно. Похід до зоопарку – це прекрасний відпочинок для всієї родини. Тут можна весело та цікаво провести весь день. 

Нагадаємо, що Миколаївський зоопарк було засновано у 1901 році міським головою Миколою Леонтовичем. Саме його приватна колекція звірів і стала основою для створення одного з найкращих зоопарків в Європі. Нині тут проживає найстаріша тварина України – алігатор Вася. Минулого року експозиція зоопарку поповнилась двома молодіми слонами та двома жирафами. Безперечними улюбленцями публіки є бегемоти, білі ведмеді та дикі кішки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.