Субота, 25 Травня, 2024

“На всю Україну”: інтерактивну карту “наливайок” в Миколаєві покажуть у столиці

Миколаївська карта місць незаконної торгівлі алкоголем буде презентована на всеукраїнському форумі.  Про це повідомляє сайт Миколаївської міської ради, пише mykolaiv-future.com.ua.

 Інтерактивну карту так званих “наливайок” почали створювати в вересні 2021року. Карта дійсно інтерактивна, адже розробники передбачили можливість постійно її доповнювати. Так, кожен миколаївець, який дізнався про те, що десь незаконно торгують алкоголем, може нанести цю точку на карту. Крім цього, така розробка має допомогти правоохоронним органам боротися з незаконною торгівлею алкоголем у Миколаєві. А також сприяти співпраці поліції і громадських об’єднань. 

Днями міська влада повернулась до цієї теми на засіданні чергової наради щодо боротьби з незаконною торгівлею алкоголем у місті. 

Як повідомив заступник міського голови Юрій Степанець, цю проблему він обговорював під час зустрічі  з міністром внутрішніх справ Дмитром Монастирським. 

Очільник МВС запросив Юрія Степанця презентувати досвід розробки такої інтерактивної мапи на всеукраїнському форумі “Україна. Безпечна громада”, який відбудеться у Києві 4 листопада цього року. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.