Четвер, 30 Листопада, 2023

Миколаївські світлофори підключать до системи контролю дорожнього руху 

Світлофори у Миколаєві планують підключити до системи контролю дорожнього руху. Відповідний тендер вже оголосив Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. Далі на mykolaiv-future.com.ua.

Всі умови конкурсу оприлюднені на порталі державних закупівель Prozorrо. Подати заявки можна до першого березня нинішнього року. А сам аукціон призначений на наступний день. 

На будівництво радіофікованої системи контролю за дорожнім рухом місто готове витратити понад три мільйона гривень. Зазначимо, що вся система, до якої підключать світлофори, буде автоматизованою. 

Термін на виконання всіх робіт невеликий. Переможець торгів повинен впоратись за три місяці. Всі роботи повинні бути завершені до першого червня нинішнього року. 

Як зазначено в технічному завданні, до системи підключать 23 миколаївських світлофори. Вже визначено дев’ять вулиць, де ці регулювальники руху будуть підключені. Серед них вулиці Погранична, Генерала Карпенка, Космонавтів та Херсонське шосе. 

Створення в Миколаєві автоматизованої системи дозволить не лише контролювати рух транспорту. Вона спрямована на те, щоб миколаївці добирались до місця призначення  швидше.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.