П’ятниця, 19 Липня, 2024

Миколаївцям пропонують покататися на “Святочному тролейбусі”

Миколаївців запрошують взяти участь у новорічній події. 15 січня у Миколаєві за маршрутом мкр. Намив – Залізничний вокзал курсуватиме спеціальний “Святочний тролейбус”. Проїхати на такому тролейбусі можуть усі охочі. Публікацію з такою інформацією розміщено на сторінці Управління молодіжної політики у Фейсбуці. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Цього року акція проходить за підтримки Управління молодіжної політики, Української академії лідерства та “Центру дозвілля та культури” Веснянської ТГ та “Миколаївелектротранс”.

Зазначається, що мета заходу – популяризація народних традицій та звичаїв серед миколаївців. Спеціальний рейс стартує в суботу, 15 січня, з кінцевої зупинки “Залізничний вокзал” об 11 ранку і курсуватиме за маршрутом №2 до 15:48.

Акція проходить у Миколаєві не вперше, “Святочний тролейбус” проводять з 2013 року. Захід уже можна назвати місцевою миколаївською традицією. У заході беруть участь діти та молоді люди від 8 до 17-18 років. Одягнені у традиційні українські костюми, діти виконують колядки, щедрівки, декламують вірші. Більшість миколаївців сприймають виступи у “Святочному тролейбусі” позитивно.

Варто зазначити, що акція “Святочний тролейбус” присвячена святкуванню Старого нового року. Минулого року тролейбус також курсував за маршрутом №2, у салоні колядками та щедрівками миколаївців тішили юні обдарування, а проїзд у святковому тролейбусі був безкоштовним.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.