Субота, 25 Травня, 2024

Миколаївцям повідомили про плани на велодоріжки, велокультуру та штрафи для велосипедистів

Перший віце-мер Віталій Луков, координатор «Велорух», а також спікер Патрульної поліції Віктор Кірєєв висловили свою думку та дали коментарі щодо велоінфраструктури, що з’являється у Миколаєві, в ефірі програми «Радіодень». Інформація про це розміщена на сайті Миколаївської міської ради, пише mykolaiv-future.com.ua.

Днями на центральній вулиці нашого міста з’явилася велодоріжка, що стала реалізацією частини великого маршруту в центральній частині Миколаєва: частина її пролягає Б. Морською, а друга – Соборною до Адміральської. Віталій Луков зазначив, що велоінфраструктура дуже обговорюється миколаївцями, що дозволяє зробити висновок, що люди зачекалися на цю подію. Варто зазначити, що Миколаїв був єдиним великим містом в Україні, де досі не було велодоріжок. Віталій Луков повідомив, що задум щодо реалізації великого кільцевого маршруту (Б. Морська – через Соборну – до Адміральської – до 1-ї Військової – із закінченням на Б. Морський) за планом буде втілений у реальність наступного року. І хоч про велокультуру у місті говорити поки що зарано, оскільки раніше для її розвитку не було жодних умов, Луков сподівається, що все ж таки вже можна говорити про її зародження.

Активіст руху «Велорух», Руслан Кретов, розповів, що у планах ремонтів тротуарів та вулиць на 2022 рік працівники ДЖКГ намагаються врахувати потенціал та доречність для організації нових ділянок велоінфраструктури у місті. І нехай спочатку це будуть відокремлені одна від одної ділянки, але пізніше вони об’єднуватимуться у велику мережу велодоріжок, утворюючи веломаршрути.

Коментар з приводу велокультури у Миколаєві також дав речник Патрульної поліції Миколаївської області Віктор Кірєєв. Він повідомив, що якщо велосипедист бачить відповідну розмітку та знаки, то використовувати ці елементи інфраструктури – його обов’язок як учасника руху. У цьому випадку їзда тротуарами неприпустима. Також Віктор Кірєєв згадав про адмінвідповідальність за порушення правил дорожнього руху: залежно від конкретного випадку, з осіб, які керують велосипедами, можуть бути стягнуті штрафи у сумі від 340 до 850 грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.