Субота, 25 Травня, 2024

Бітумна черепиця Katepal – найкращий вибір 2023 року

Гнучка черепиця Катепал відповідає всім вимогам до покрівельних матеріалів. Вона не протікає, не шумить, не вимагає складного догляду, просто монтується та довго служить. Але давайте спробуємо довести таку гучну заяву, наведемо аргументи, що підтверджують справедливість цієї гіпотези.

Всепогодний Katepal

М’яка покрівля Катепал не боїться:

  • Дощ, тому що на 100% водонепроникний, навіть у місцях кріплення. Бітум має здатність затягувати невеликі пошкодження та забезпечувати покрівлі абсолютні гідроізоляційні властивості.
  • Вітру, тому що під сонцем бітум плавиться і гонти перетворюються на єдиний моноліт, який «не відлетить» навіть, якщо над будинком пронесеться торнадо, що змітає все довкола.
  • Морозу, оскільки витримує -25 ° C, але укладання рекомендовано проводити при температурі до -5 ° C.
  • Птахів, тому що вони не клюють бітум.

М’яка покрівля Katepal має шорстку поверхню, тому безпечна при сходження снігу. Вона не шумить і не турбує домочадців барабанним дробом, як це має місце у випадку з металочерепицею. Бітумна черепиця не містить статичної електрики. Її поверхня може трохи розплавитися від іскор, що виходять з димоходу, але точно не загориться.

Katepal – сертифікація

Основою є стандарт, прийнятий в ЄС – EN 544. М’яка покрівля Катепал має потрібну вагу, товщину і довжину гонтів. Вона міцна на розрив, непроникна для води, стійка до ультрафіолету та здуття. Посипання добре тримається на її поверхні. Покрівля Katepal виготовляється без шкоди для навколишнього середовища. Виробництво є безвідходним, енергозберігаючим із оборотним використанням води, застосуванням газоуловлювачів та інших передових технологій.

Katepal – вибір дизайнерів та архітекторів

Фінська компанія пропонує тут розкішний асортимент покрівельної плитки різних кольорів, видів та форм нарізки гонтів. Великою популярністю користуються лінійки із шестигранним прямокутним малюнком. Кольори можуть бути червоними, зеленими або коричневими. Комусь подобається сірий та чорний, комусь темні вкраплення, як у моделі «Дюна». Кам’яна посипка захищає бітум від ультрафіолету і забезпечує стабільність первозданного забарвлення протягом майже 50 років, що служить покрівля Катепал при гарантійному терміні в 25 років.

Ціна м’якої покрівлі Katepal

Гнучка черепиця Катепал – доступний покрівельний матеріал. Її може дозволити собі будь-який український забудовник. Кожен буде задоволений високою якістю бітумного продукту та його прийнятною вартістю. Зручний сервіс у поєднанні із приємними цінами на бутумну черепицю пропонує компанія Roof-Stone. Менеджери ознайомляться із планом даху, розрахують кількість необхідного покрівельного матеріалу, підберуть усі комплектуючі, при цьому заощадять вам час та гроші. Замовник отримає надійний матеріал, який увінчає будинок, надовго прикрасивши його і захистивши від негоди.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.