Субота, 25 Травня, 2024

“Льодова арена” та “Урбан парк”: Віталій Кім розповів про нові локації для миколаївців

У планах влади на майбутнє не лише проведення реставраційних робіт міських об’єктів, а й створення нових. Так, у Миколаєві можуть з’явитися нові локації – “Льодова арена” та “Урбан парк”. Про це Віталій Кім повідомив на заході, на якому представники місцевої влади звітували про діяльність у 2021 році. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Голова ОДА повідомив, що передпроєктну роботу завершено, а договір на передачу проєкту “Льодова арена” вже підписано і уточнив, що обидві локації будуть споруджені на 100% за рахунок державного бюджету. Віталій Кім запевнив, що це навіть не плани, а завдання, які доручило виконати наступного року керівництво з Києва.

Імовірно, льодова арена розташовуватиметься у парку Перемоги. Таку інформацію озвучував раніше міський голова Олександр Сенкевич.

Зазначимо, що ідея будівництва такого об’єкту в Миколаєві озвучується владою не вперше. Спочатку про льодову арену заговорили ще 5 років тому. Тоді об’єкт хотіли збудувати за рахунок міського бюджету. Вже у 2018 році був представлений проєкт. Представники місцевої влади мали намір здати об’єкт ще у 2020 році.

Що ж до urban-парку, то, цілком можливо, Віталій Кім мав на увазі ідею миколаївців про створення парку у сквері на Херсонському шосе, в Інгульському районі. Кількома роками раніше там був реалізований проєкт “Громадського бюджету”. На місці занедбаного скверу з’явився скейт-парк та великий мурал. Тоді ідею urban-парку просував активіст Євген Корольков. Ще у квітні 2021 року миколаївські активісти, які займалися цим проектом, розповідали, що концепція парку практично готова, але вимагає вдосконалення, аби територія urban-парку була продуманою та зручною у користуванні для дітей та молоді. Імовірно, за реалізацію саме цієї ідеї і візьметься місцева влада.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.