Субота, 25 Травня, 2024

КОЕФІЦІЄНТИ НА ГРУ ЧС-2022 НІМЕЧЧИНА – ЯПОНІЯ

Ігри чемпіонату світу з футболу перебувають у топі за популярністю. Тому і ставки на ці зустрічі потрібні серед бетторів. Одним із таких протистоянь стане гра збірних Німеччини та Японії в рамках першого туру групового етапу. Спортивна подія відбудеться 23 листопада на полі «Міжнародного стадіону Халіфа» у столиці Катару – місті Доха.

На протистояння Німеччина – Японія коефіцієнти вже виставлені у лінії беттингової компанії Паріматч. Не дивно, що перевагу аналітики надають представникам Європи. Команда складається із зірок футболу. Але й у корейців є козирі. Розглянемо які варіанти ставок пропонує букмекер на цю футбольну зустріч.

Коефіцієнти на переможця зустрічі

Насамперед усі звертають увагу на котирування, що пропонуються на результат зустрічі. Такі ставки користуються популярністю і завжди на увазі. У беттинговій компанії Паріматч пропонуються такі коефіцієнти на підсумок зустрічі між «Бундестім» та «синіми самураями»:

  • перемога Німеччини – 1,45;
  • нічия – 4,84;
  • перемога Японії – 7,30.

Шансів номінальним гостям аналітики залишають замало. Незважаючи на нестабільність результатів «німецької машини» в останніх іграх, різниця в класі команд є суттєвою.

Котирування на додаткові ринки

Окрім ставок на переможця, букмекер пропонує велику кількість ринків у розписі спортивної події. Наприклад, популярністю користуються прогнози на:

  • тотали;
  • фори;
  • точний рахунок;
  • статистику;
  • угоди з тайм.

Більшість експертів схиляється до того, що гра буде результативною. Такого висновку підштовхують і дві очні зустрічі суперників, які завершилися з результатами 3:0 і 2:2. У Паріматч на тотал більше 2,5 пропонується поставити за курсом 1,69. Також вигідно виглядає пропозиція на фору Німеччини (-1) за 1,71 або (-1,5) за 2,23.

Відкрийте матч-центр футбольної зустрічі та вивчіть інші котирування. У розписі знайдуться варіанти ставок на будь-який смак та під будь-яку стратегію.

Переваги ставок у Паріматч

Крім вигідних коефіцієнтів беттингова компанія Parimatch пропонує низку інших переваг. Серед таких – наявність статистичної інформації безпосередньо у матч-центрі спортивної події. Це допомагає проводити аналіз майбутньої гри безпосередньо на сайті букмекера, не відриваючись від вивчення котирувань.

До того ж, тут є вкладка з уже готовою аналітикою. Це дозволить підібрати прогноз на найімовірніші результати, згідно зі статистичними фактами та закономірностями у грі команд.

А в онлайн-режимі авторизованим користувачам доступна безкоштовна трансляція матчу. Про наявність відео повідомить іконка Play поряд із назвою події.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.