Вівторок, 28 Травня, 2024

“Іржавіє нова огорожа”: миколаївці обурені реалізацією проєкту “Алея дружби”

Миколаївці обурені тим, як було виконано роботи з благоустрою скверу “Алея дружби”, розташованого на вул. Набережна. Публікацію із зауваженнями та запитаннями щодо проєкту було розміщено у групі Contact Center у Фейсбук. Далі на mykolaiv-future.

Миколаївець Юрій пояснює, що заяви про те, що запущене місце перетворили на мальовничу локацію – не відповідають дійсності, тому що, за його словами, замість краси можна побачити страхіття. Далі миколаївець описує основні проблеми, які були виявлені ним під час перебування на локації, більша частина з них пов’язана з будівельними та оздоблювальними роботами: з плитки була вимощена 1 доріжка та майданчик навколо “комори”, решта площі зони відпочинку – бруд, а демонтовані опори розкидані навколо; кріплення флагштоків не залиті бетоном; технологію фарбування металу порушено, тому він уже почав вкриватися іржею; будівельне сміття досі не вивезене, весь схил також усіяний сміттям, а під парканом виявлено яму. 

Фото користувача

Містянин стверджує, що паркан небезпечний, оскільки за ним є прохід, а далі – схил, з якого можна впасти. На доказ своїх слів користувач прикріпив фотографії локації.

Фото користувача
Фото користувача

У коментарях учасники групи обурилися і якістю виконання робіт, охрестивши їх “халтурою” та цікавилися, на що були витрачені виділені на проєкт кошти з міського бюджету.

Нагадаємо, “Алея дружби” – проєкт миколаївця Дениса Барашковського, реалізований у рамках програми “Громадський бюджет”. Роботи з проєкту було завершено у грудні 2021 року. У зоні відпочинку встановили 10 флагштоків (за початковим задумом – для прапорів діаспор Миколаєва), інфостенди, лавки, урни та ін. Про старт будівельних робіт оголосили у листопаді 2021 року, а здали проєкт вже за місяць. Кошторисна вартість становила майже 1 мільйон гривень.

Головне фото – Niklife

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.