П’ятниця, 21 Червня, 2024

10-річний житель Миколаївщини створив комп’ютерну гру

На Миколаївщині житель Вознесенська Давид Пожидаєв створив власну коп’ютерну гру. Деталі на mykolaiv-future.com.ua.

Але хлопчикові виповнилось лише 10 років передає Суспільне: Миколаєв.

Хлопчик мріє стати програмістом, тому навчається на першому курсі академії. Гру, а також невеликий фільм зняв до тематичного конкурсу. Змагання юних IT-ників були присвячені Геловіну. З цього свята випливала і тематика гри. Про перший досвід написання комп’ютерних ігор юний програміст висловлюється досить стримано, навіть критикує себе.  

“Я зробив презентацію, відео – мініужастик і гру зробив.Гру я зробив не таку класну, але мені подобається. Тому що ми ще не вчили, як робити ігри”, – розповідає Давид. 

Тож довелось Давиду вивчати цей матеріал самотужки. Гра запрацювала, тож досвід самостійною роботи над таким складним предметом для 10-річного хлопчика вийшов вдалим. Давид ділиться де брав матеріал для гри і які програми використовував.

“У школі ми в другому чи в третьому класі вивчали програму Scratch. І зараз мені знадобилася ця програма. Я в ній зробив гру. Саму гру я взяв з YouTube”, – ділиться хлопчик. 

А от над створенням фільму і презентації  вже працювала вся родина. Довелось брати героїв нової гри, створювати для них нові костюми відповідно до сюжету. 

Давид Пожидаєв у майбутньому мріє стати програмістом. Тому для нього подібні конкурси – гарна можливість розвиватись та самостійно опановувати новий матеріал. До речі, на навчання Давид щодня їздить з Вознесенська до Миколаєва. Його батьки вважають, що захоплення сина потрібно підтримувати. Тим більше, що він навіть в такому юному віці вже робить важливі кроки у майбутню професію. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.