Вівторок, 28 Травня, 2024

Не займайтесь дурницями: у Миколаєві продовжують демонтувати незаконні будки, що “повиростали” за вихідні

Будкоград, місто кіосків, миколаївський “Шанхай” – це далеко неповний перелік того, як називають місто корабелів, оцінюючи архітектуру та зовнішній вигляд. Місцева влада вже багато років безуспішно бореться з кіосками, які, наче гриби після дощу, зносять ввечері, а на ранок вже стоять на звичному місці. Проте департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції не здається, розповідає “mykolaiv-future.com.ua

На Центральному ринку знесли черговий незаконний МАФ

Миколаївці активно повідомляють про несподівану появу малих архітектурних форм у їх дворах та прилеглій території до міського Контакт Центру. Чергова така заявка стосувалася кіоску на Центральному ринку. Як повідомив директор департаменту внутрішнього контролю Андрій Єрмолаєв, МАФ привезли та вивантажили пізно ввечері минулої суботи. У відомстві на це відреагували дуже швидко та вже в понеділок демонтували незаконну конструкцію. 

Чиновник додав, що цього разу поява “будки” відбувалась за звичайною схемою: у вихідні, коли всі служби не працюють. Певно підприємці, які самовільно займають територію, вважають, що на ринку дуже багато МАФів, тож ніхто не помітить, що за вихідні додалась ще одна конструкція. 

“Все, що я можу всім порадити – не займайтесь дурницями, не привозьте, не встановлюйте незаконні конструкції без документів. Все рівно приберемо, вивеземо когось раніше, когось пізніше. Дійдемо до кожного”, – звернувся до горе-підприємців Андрій Єрмолаєв. 

Тепер чергова незаконна будка відправиться на штрафмайданчик, де чекатиме на свого господаря. 

У Миколаєві практично щодня демонтують незаконні наливайки та будки

Варто зазначити, що проблема незаконного встановлення малих архітектурних форм у Миколаєві стоїть настільки гостро, що демонтувати їх доводиться практично щодня. Лише минулого тижня у Корабельному районі міста від них “зачистили”  вулиці Новобудівну, Океанівську та Металургів. Підприємці, що встановили конструкції, таким чином вирішили продовжити територію ринку аж у житловому секторі. На перехресті вулиць Крилова та Генерала Карпенка незаконний МАФ взагалі заважав облаштувати ливнівку.

Місцеві мешканці дуже раді, що нарешті їх придомова територія вільна. Також вважають, що влада повинна була вже давно навести лад з незаконними конструкціями, які не сплачують жодних коштів за оренду землі до місцевого бюджету та створюють реалі незручності. Зокрема це стосується наливайок. Після візиту до “розважальних закладів” подібного типу, їх клієнти окуповують лавочки у найближчих дворах та відсипаються, поки не захочеться “поповнити запас енергії”. Центральні вулиці міста подібні конструкції перетворюють на базар. 

Проте роботи відомству по всьому місту ще вистачає.  Миколаївці продовжують скаржитись на велику кількість незаконних МАФів та кіосків на Площі Перемоги, хоча там нещодавно також зачищали територію. Люди не можуть спокійно пройти ні в аптеку, ні в банк, адже на без того “вбитій” алеї, велика кількість підприємців здійснює торгівлю з ящиків. Нещодавно на цьому місці 73-річна жінка травмувалася, обходячи весь цей “балаган”. Вона викликала поліцію, але так і не дочекалася приїзду правоохоронців, щоб ті перевірили законність здійснення торгівлі на тротуарі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.