Неділя, 26 Травня, 2024

На Миколаївщині вандали відбили руку новому пам’ятнику Кобзарю

На Миколаївщині у місті Снігурівка було зафіксовано черговий випадок вандалізму. Невідомі відбили руку новенькому пам’ятнику Тарасу Шевченко. Про відповідний інцидент на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила Наталія Пастухова – директор Снігурівської районної гімназії, яка і носить ім’я великого Кобзаря, передає “mykolaiv-future.com.ua”.

Керівниця навчального закладу обурена відповідним вчинком місцевих мешканців та зауважила, що це далеко не перший випадок псування пам’ятника. Наталія Пастухова повідомила, що раніше Кобзарю вже відбивали палець, а сквер біля нього неодноразово плюндрували: трощили урни, їздили через сквер на автомобілях та мотоциклах. Пішохідну доріжку вандали обмалювали нецензурними символами. 

У скільки обійдеться ремонт відповідного пам’ятника поки невідомо. І чи не стане Тарас Шевченко в черговий раз жертвою вандалів, які плюндрують оновлений сквер та його принади, також під питанням. Проблему систематичного псування пам’ятника могло б вирішити встановлення сучасного освітлення та камер відеонагляду, які фіксували б подібні інциденти та допомогли притягнути до відповідальності винуватців. Проте, ці дії вимагають додаткового фінансування. 

Зауважимо, що пам’ятник великому українському поету Тарасу Шевченко було встановлено на головній алеї, що веде до Снігурівської районної гімназії, 12 вересня  2019 року. Крім встановлення пам’ятника, було приведено до ладу і весь сквер. Це стало можливим після отримання Снігурівським районом 300 тисяч грн на благоустрій відповідної території. Тоді його відкривали Заслужений вчитель України Заріна Жуковець та її учениця Ганна Олександрова, що завоювала перемогу на Міжнародному літературному конкурсі імені Т. Шевченка та є відмінницею навчання. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.