Неділя, 26 Травня, 2024

ДЖКГ розгляне пропозиції городян, що стосуються реконструкції парку

Департамент ЖКГ Миколаєва хотіли б розглянути пропозиції від активних і небайдужих миколаївців щодо реконструкції парку «Дружба», що знаходиться в Корабельному районі. Про це представники ДЖКГ написали у пості на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, пише mykolaiv-future.com.ua.

У парку відсутні освітлення, асфальтове покриття, об’єкти інфраструктури. Проект реконструкції парку вже представлений. Всі охочі можуть ознайомитися з ним у відповідному пості, перейшовши на сторінку ДЖКГ у ФБ.

Концепція оновленої зони відпочинку передбачає окремі зони для вигулу собак, пікніків, активного відпочинку. Дендропарк та місцеві археологічні пам’ятки будуть збережені, запевняють в ДЖКГ.

Також у парку з’явиться 2,7-кілометрова кільцева дорога – «Стежка здоров’я», яка стане «єдиним ансамблем» з майбутньою велодоріжкою, яка буде побудована на пр-ті Богоявленському.

Однак, перш ніж складати перелік робіт, представники ДЖКГ пропонують взяти участь місцевим жителями і запропонувати своє бачення парку «Дружба». Пропозиції приймаються до кінця вересня поточного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.