Неділя, 26 Травня, 2024

Депозити: що потрібно знати та де його відкрити в Миколаєві?

На сьогодні депозити є дуже популярним видом безпечного накопичення грошей. Більшість українців відкривають такі рахунки на “чорний” день, адже ситуація дуже нестабільна. Все, що потрібно знати про “запасному портфелі” і в якому банку його краще відкривати – розповімо в цій статті.

Що таке депозитний рахунок?

Банківський рахунок, який дозволяє на вигідних умовах вкладати гроші, все називають депозитом. Більше про це тут https://www.mtb.ua/personal/deposits/item/srocnyj. Залежно від умов в договорі, клієнт може отримати можливість не тільки поповнювати свої накопичення, але і знімати необхідну суму в будь-який момент.

Відкрити такий рахунок можна на таких умовах:

  • Накопичити – цей варіант підходить тим, хто бажає відкласти гроші на відпустку / значну покупку і інші потреби, але при цьому без можливості знімати вкладення в будь-який момент (до закінчення терміну депозиту);
  • Зберегти – цей депозит тільки для тих, кому потрібно зберегти певну суму. Поповнювати і знімати при цьому неможливо;
  • Універсал – найпопулярніший депозит. Забрати частину або всю суму, а також вкласти в свій “портфель” можливо в будь-який момент.

Як уже сказано, універсальні депозитні рахунки користуються популярністю серед клієнтів банківських установ. Умови їх відкриття практично скрізь однакові. Різниця лише в процентній ставці і строк договору. Вигідними вважаються річні накопичення, з 16% річною ставкою додаткового прибутку в середньому.

Вкладення на ваших умовах

Бувають ситуації, коли потрібно не тільки зберегти певну кількість грошей (гривні або валюту), а й отримати з цього максимальну вигоду у вигляді додаткового прибутку з боку банку (відсотки).

Такі називають “терміновий депозит”. Термін дії договору з фінансовою установою коливається від трьох до шести місяців, іноді до року. До речі забрати деяку суму або всю можна в необхідний момент, без очікувань і затримок.

Найчастіше, українці користуються саме таким видом накопичення, адже передбачити завтрашній день не може ніхто. Але незважаючи на можливості анулювання депозитного договору, більшість намагається не знімати свої вкладення до кінця, аби мати максимальну вигоду.

Вибір тривалості вкладень, процентної ставки і валюти – залежить від бажань клієнта.

Куди звернутися в Миколаєві?

Відмінним місцем для відкриття свого запасного “портфеля” серед банків України є МТБ Банк.

Абсолютний не новачок на фінансовому ринку гарантує безпеку і збереження ваші грошей, а також повний спектр таких послуг як:

  • кредитування;
  • страхування;
  • відкриття банківських рахунків для приватних осіб і бізнесу;
  • окремі вигідні умови для моряків далекого плавання.

Безсумнівно, МТБ Банк – ідеальний варіант для кожного, незалежно від соціального статусу

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.