П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Як вибрати монітор для комп’ютера? Основні характеристики

Якісна техніка – це сукупність кількох основних параметрів, такі вироби прослужать довго. Про те, який монітор для комп’ютера кращий, варто розглянути детальніше. Знаючи про це, мешканцям Миколаєва набагато простіше буде визначитися.

Ціль використання

Можна виділити кілька основних цілей покупки та відштовхуватися від цього:

 • для офісу потрібні середні моделі, з діагоналлю 20-24 дюйми. Підійдуть компактні та доступні за ціною пристрої;
 • ідеальним для домашнього пристрою вважається діагональ 24-27 дюймів. На моніторі для комп’ютера зручно переглядати фото, грати, дивитися фільми;
 • геймери віддають перевагу розміру від 27 дюймів для комфортної гри. Такі монітори повинні відповідати запитам геймера, характеризуватись сильними комплектуючими елементами;
 • працюючи дизайнером або проектувальником, фотографом, наприклад, важливо вибирати великі екрани з високою якістю передачі кольору. Розмір діагоналі від 28-30 дюймів якраз підходить для таких цілей.

Параметри вибору, які не можна ігнорувати

 1. Діагональ пристрою, показник залежить від цілей використання. Але це не ключовий параметр.
 2. Вибір покриття екрана. Виділяють такі варіанти, як глянсовий та матовий тип. У першому випадку користувач насолоджуватиметься яскравим зображенням, але яке на сонці може блякнути. Гірше перенесення кольорів у матовому покритті, але це універсальний варіант як для затемнених, так і в добре освітлених приміщеннях.
 3. Тип матриці: TN (TN + Film), IPS, VA. Останній варіант – це найкраща технологія, з яскравим і насиченим малюнком, хорошим кутом огляду.
 4. Час відгуку. Для офісного монітора ця характеристика не така важлива. Хорошим значенням вважається параметр 3-5 мілісекунд. Якщо ж покупка необхідна геймеру, тоді ідеальним стане значення 2 мілісекунди, адже картинка на екрані змінюватиметься миттєво.
 5. Яскравість та контрастність зображення. Важливо враховувати освітленість кімнати, де буде пристрій, хорошим вважається показник 1:600, а геймери, для прикладу воліють обирати 1:5000.
 6. Вбудована акустика. Це хороша можливість не купувати додатково динаміки, аудіосистеми.
 7. Важливими є інтерфейси з’єднання. Чим більше таких роз’ємів, тим краще.
 8. Необхідно визначитися з розширенням екрана: Full HD, UFHD, WQHD, UHD 4K. Останній варіант заслужено вважається найпередовішим з якісною та реалістичною картинкою.

Сучасні користувачі пропонують величезний вибір пристроїв. Враховуючи основні критерії, мешканці Миколаєва зможуть зробити покупку онлайн за доступною ціною.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.