Вівторок, 28 Травня, 2024

Як чистити ігрову механічну клавіатуру?

Будь-який пристрій потребує відповідного догляду, і клавіатура не є винятком. Іноді на ній збираються пил, крихти, утворюються забруднення, що заважають роботі та потребують усунення. Механічні клавіатури очищаються трьома способами:

  • поверхневе чищення;
  • зі зняттям кнопок;
  • генеральне чищення.

В основному використовуються перші два способи. Третій на практиці застосовується рідко – тільки якщо клавіатура дуже дорога, через що витрачати сили та час на догляд за нею не шкода. Найчастіше користувачі просто набувають нового пристрою.

Поверхневе чищення

Це стандартна процедура, яку слід проводити щомісяця. Вона дозволяє видалити з поверхні крихти, шерсть тварин, пил. Для початку клавіатуру потрібно від’єднати, перевернути верхньою частиною донизу і трохи потрясти. Використовуючи тонку щіточку або м’який пензлик, очистіть простір між кнопками. Наступний крок — продути крихти, що залишилися, та інші смітники. Для цього можна використовувати балончик, в якому міститься стиснене повітря. Також підійде пилосос без насадки, що працює на невеликій потужності або фен, але тільки з використанням холодного обдування.

Після проведених маніпуляцій слід протерти верхню частину клавіатури вологою серветкою з мікрофібри або змоченим паперовим рушником. Це дозволить видалити залишки пилу та жиру. Можна з цією метою придбати і спеціальні вологі серветки для техніки. Не рекомендується використовувати спирт, оскільки він може стерти символи, що зображені на клавішах.

При виборі виробу бажано враховувати його колір. На світлих клавішах бруд помітніший, ніж на чорних.

Чищення клавіатури зі зняттям кнопок

Цей варіант дозволяє ретельніше усунути забруднення. Проводити процедуру можна за необхідності. Перед початком роботи клавіатуру необхідно сфотографувати, щоб потім без проблем встановити місце клавіші. Зніміть кнопки, використовуючи металеву пилку для нігтів або тонку викрутку. Кнопку Enter бажано не чіпати. Вона має непросте кріплення, яке досить легко зламати. Відновити її самостійно буде складно.

Розібраний пристрій обережно чиститься звичайною ватною паличкою, змоченою в антисептиці. Підійде й зубна щітка. Кнопки миються вручну. Якщо забруднення дуже сильні, можна використовувати миючий засіб. Перед тим, як повертати кнопки на вихідні позиції, їх необхідно висушити.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.