Вівторок, 21 Травня, 2024

Препарат, який допоможе впоратися з усіма проблемами шлунково-кишкового тракту

Кожен із нас живе в епоху численних стресів. Причому останні буквально переслідують сучасну людину де б вона не була, – на роботі, в супермаркеті, вдома і навіть на відпочинку всі ми постійно нервуємо. І окрім інших проблем такий стресовий спосіб життя нерідко призводить до проблем із шлунково-кишковим трактом. Адже, як відомо, від постійних нервів насамперед страждає здоров’я.

Однак сьогоднішній ринок лікарських препаратів дозволяє знайти засіб, за допомогою якого можна легко та ефективно впоратися з будь-яким захворюванням. При цьому у вас є можливість вибрати препарат, який буде максимально підходити особливостям вашого організму. І, звичайно, забезпечить вас максимально дієвим результатом.

Перейшовши по ссилці, кожен може ознайомитися з інформацією про препарат, який є справжнім захисником шлунково-кишкового тракту. Завдяки ньому повертається нормальне самопочуття, і йде відчуття тяжкості, печії, болю та інші неприємні симптоми.

Форма випуску

Якщо докладніше говорити про форму випуску даного препарату, варто відзначити, що йдеться про оральний гель.

Він має кремово-білий колір, а смак та запах препарату нагадує солодкий апельсин.

Про препарат

Також важливо зазначити, що ліки представлені збалансованим гелем алюмінію фосфату. І йому властиво кислотонейтралізуючу, адсорбуючу та обволікаючу дію. Завдяки цьому препарат сприяє зниженню протеолітичної активності пепсину, зв’язування жовчних кислот і лізолецитину.

Дія на організм

Алюміній фосфат має буферні властивості, тому здатний до нейтралізації лише надлишки соляної кислоти. Також він допомагає у збереженні фізіологічних умов травлення, і не викликає вторинної гіперсекреції шлункового соку.

При цьому слід зазначити, що прояв антацидної дії препарату відбувається досить швидко.

Справа в тому, що міцеллам алюмінію властива більш контактна поверхня. Тому вони відрізняються обволіканням слизової оболонки за допомогою однорідного шару та наданням їй захисту від різних агресивних факторів, а також сприянням регенерації.

Цитопротекторному впливу ліків властива активізація синтезу простогландинів. А останні надають стимулюючу дію на слизову секрецію та бікарбонати у слизовій оболонці шлунка.

Важливий аспект

Окремо варто звернути увагу на те, що процес застосування ліків не викликає порушень в електролітному балансі. А ще через це не розвивається алкалоз і не з’являються камені в сечовивідних шляхах.

Головний компонент

Повертаючись до головного компонента препарату, варто зазначити, що алюміній фосфат здатний до нейтралізації соляної кислоти та створення алюмінію хлориду. Лужне середовище кишечника впливає виникнення лужних солей алюмінію. А останні всмоктуються погано.

У свою чергу фосфалюгель не сприяє зв’язуванню харчових фосфатів і не викликає порушення, пов’язані з фосфорно-кальцієвим обміном.

Про показання

Говорячи про показання до застосування фосфалюгеля, слід зазначити, що він використовується при монотерапії, а також комплексній терапії, коли порушені верхні ділянки шлунково-кишкового тракту.

Зокрема, йдеться про:

  • виразку шлунка та дванадцятипалої кишки;
  • гострий та хронічний гастрит;
  • грижу стравохідного отвору діафрагми;
  • функціональну дисперсію.

Таким чином, фосфалюгель є препаратом, який допоможе вам легко та ефективно впоратися із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Його дія відрізняється м’якістю і не викликає надто різких змін, що також не дуже сприятливо для організму. За допомогою поступового впливу, ліки призводять пацієнта до остаточного одужання та бажаного поліпшення самопочуття.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.