Вівторок, 16 Липня, 2024

Постільна білизна з конопляним наповнювачем

Сон — невід’ємна частина життя, тому він має бути повноцінним та відновлювати сили. Цьому сприяє не тільки зручне спальне місце, а й якісна натуральна постільна білизна. Серед натуральних наповнювачів вирізняється конопляне волокно. Цей матеріал на 100% безпечний, він виготовляється з технічних конопель і не впливає на організм людини. Насіння таких рослин визнано суперфудом за високу харчову цінність. Рекомендуємо купити насіння конопель та інші продукти коноплярства, щоб урізноманітнити своє харчування та наповнити його вітамінами.

Переваги конопляного наповнювача

Волокна коноплі — натуральний матеріал, який має природну антисептичну дію. У постільній білизні з таким наповнювачем не розвиваються грибки, пліснява та різні мікроорганізми. Структура конопляного волокна нагадує комірки, які добре вбирають вологу та не створюють парникового ефекту. Ковдра або подушки з таким наповнювачем не паритимуть, незалежно від пори року, і підтримуватимуть оптимальну температуру тіла. На відміну від бавовняних та синтетичних наповнювачів конопляне волокно не накопичує статичну електрику, яка негативно впливає на роботу серця та кровоносної системи.

Регулярне використання постільної білизни з конопляним наповненням покращує психоемоційний стан людини завдяки натуральним маслам. Цей наповнювач вважається екологічно чистим, т.к. вирощування конопель не вимагає використання пестицидів та інсектицидів.

Серед головних переваг можна відзначити такі:

  • невелика вага, приємна структура, яка має масажний ефект;
  • можуть використовуватись для сну як дорослих, так і дітей;
  • легко чиститься, не накопичує пилових кліщів та пилу, тому підходить для використання алергіками;
  • прати вироби з конопляним наповнювачем можна за температури 40 градусів;
  • мають терморегулюючі властивості, тому ідеально підходять для використання як в холодну пору року, так і влітку;
  • забезпечує гарну термоізоляцію.

Доглядати таку постільну білизну досить просто. При необхідності його можна випрати у звичайній пральній машинці з використанням гелю. Вироби необхідно добре прополоскати і трохи віджати. Сушіння проводять у розправленому вигляді, щоб виріб не деформувався.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.