Вівторок, 21 Травня, 2024

На що миколаївці можуть витратити гроші “ЄПідтримка”?

Кількість вакцинованого населення у Миколаєві та Миколаївській області щодня зростає. А це означає, що зростає і кількість людей, які потенційно можуть скористатися державною програмою “ЄПідтримка”. Ця програма передбачає, що всі вакциновані громадяни, які оформили заявку, будуть заохочені фінансово. Ці кошти українці можуть витратити на свій розсуд в одній із визначених державою сфер: транспорт, спорт, культурне дозвілля тощо.

Така ініціатива має свої позитивні сторони: з одного боку, фінансове заохочення може стати одним із мотивуючих факторів для проходження повного курсу вакцинації, з іншого боку – українці витрачатимуть кошти програми “ЄПідтримка” у тих сферах, які найбільше постраждали від локдауну, тим самим підтримуючи їх.

Ще не визначилися, як витратити “ковідну тисячу”? Пропонуємо розглянути варіанти. Більше на сайті mykolaiv-future.

Відвідати один із музеїв міста

Після того, як було озвучено інформацію, що “президентською тисячею” можна розрахуватися при відвідуванні музеїв, адміністрації миколаївських музеїв ухвалили важливе рішення про модернізацію. Миколаївський обласний краєзнавчий музей, Миколаївський обласний художній музей ім. Верещагіна, Миколаївський музей суднобудування та флоту оголосили про те, що вже мають термінали безготівкового розрахунку, і з радістю приймуть миколаївців на нові цікаві експозиції.

Окрім експозицій, у музеях Миколаєва також проходять цікаві виставки та екскурсії. До того ж, кошти “ЄПідтримки” можна витратити, наприклад, для того, щоб придбати настільну гру “Миколаївський магнат” у краєзнавчому музеї.

Зайти до книгарні

Давно не заходили до книгарні? Усі ми давно помітили, що з року в рік книжки дорожчають. З “тисячею Зеленського” можна дозволити те, що давно хотілося, але було шкода грошей: придбати літературу для саморозвитку, мотивуючі бізнес-гайди, підручники з англійської/іспанської/французької/японської та ін., захоплюючу художню літературу, барвисті книги рецептів або ж краєзнавчі напрацювання – все залежить від ваших інтересів.

А можна обрати й інші товари. Книгарні вже давно перестали бути місцем, де продають виключно літературу. Тепер у книжковому можна обрати різноманітні сувеніри (скретч-карти світу та України, закладки, календарі, шопери, футболки), канцтовари (від дрібних до блокнотів та планерів), ігри та іграшки (настільні ігри, пазли, конструктори, картини за номерами) та інші радощі життя. Серед такого асортименту можна легко обрати щось цікаве як для себе, так і на подарунок.

Якщо вибиратися з дому по книгарнях Миколаєва не хочеться, все це можна пошукати в інтернет-книгарнях.

На вас чекає театр

Миколаївські театри чекають на глядачів. Добре, що заманити миколаївців до театру не дуже складно: у прекрасні “доковідні” часи зали театрів ломилися від глядачів.

Театри Миколаєва (русдрам, муздрам та ляльковий) намагаються презентувати максимально різноманітний репертуар. І хоч у театрах попереджають, що у репертуарі можуть відбутися зміни, спричинені епідеміологічною ситуацією в області, але запрошують купити квитки, зокрема й за кошти “ЄПідтримки”.

У муздрамі навіть запустили продаж квитків онлайн на малу сцену. І, судячи з кількості рядків зі значенням “усі квитки продані”, послуга користується популярністю у миколаївців. Купити квитки в театр онлайн можна і в русдрамі. Останній уже презентував оновлену афішу на лютий.

Купити абонемент у спортзал або відвідати басейн

Якщо дивлячись на себе в дзеркало, ви обіцяли собі зайнятися спортом з понеділка, з наступного місяця або з наступного року – ваш час настав. Пропонуємо більше не відкладати заняття у спортзалі. Кошти “ЄПідтримка” прийдуть на допомогу. За них можна придбати абонемент у будь-якій з миколаївських спортзалів. З одного боку, абонемент у спортзал начебто “зобов’язує” відвідувати заняття, але якщо раптом декілька з них прогорять – їх буде не так шкода, адже вони придбані за цільові кошти. Коштів “ковідної тисячі”, в середньому, вистачить для покупки одного або двох абонементів у тренажерний зал або на групові заняття (танці, йогу, фітнес та ін.), залежно від наявності акційних пропозицій у тому чи іншому залі.

Відвідати кінотеатр

Кінотеатри – одна з тих сфер, які сильно постраждали під час карантину та локдауну у минулому, як і театри. Адже відвідування кінотеатру передбачає знаходження великої кількості людей у ​​закритому приміщенні. Тому, якщо ви втомилися від перегляду кіно вдома – ласкаво просимо.

Миколаївці, які вже встигли відвідати один або кілька з миколаївських кінотеатрів за кошти “ковідної тисячі”, розповідають, що, крім перегляду кінострічки, гроші можна витратити на різноманітні снеки та безалкогольні напої в барі кінотеатру. Саме час дозволити собі більше, ніж зазвичай!

Бонусний варіант. Благодійність

Якщо жоден з варіантів вам не до душі, можна витратити кошти, аби зробити когось щасливішим. Наприклад, вчинити за прикладом Юрія Степанця, який розповів, що його кошти “ЄПідтримки” було витрачено для того, щоб зводити дітей із Центру соціально-психологічної реабілітації у кіно. Або ж купити книг, іграшок (за ці кошти можна придбати іграшки, настільні ігри, які часто продаються в книжкових лавках) і передати тим, хто їх потребує більше. Наприклад, одна з благодійних ініціатив, що реалізуються у Миколаєві, полягає у тому, що миколаївців запрошують привітати дітей із дитячих будинків із днем ​​народження.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.