Четвер, 20 Червня, 2024

5 найкращих країн Європи для подорожі з дітьми

Звичайні сімейні подорожі не особливо приводять дітей у захват – це факт. Повернувшись додому вони навряд чи почнуть лепетати про італійський фонтан Треві. Хочеться бути для своєї дитини найкращими батьками і перетворити дитинство на казку? Тоді вам точно варто влаштувати турне країнами, від яких у дітей залишаться найкращі спогади. Найкраще це зробити на машині, так можна охопити більше місць, а Green Travel познайомить вас із найкращими з них.

Великобританія

Побувати в центрі фантазійних пригод світу Гаррі Поттера допоможе тематичний музей, створений студією Warner Bros. Відповідний антураж, декорації, відкриття та різноманітні сувеніри затримають вас у казковому всесвіті ні на одну годину.

Sea Life – всесвітньовідомий океанаріум із підводним тунелем вразить масштабами та розмаїттям морської фауни. А від годування хижаків можна й завищати.

Hamleys – унікальний магазин іграшок, зібраних з усіх куточків світу – карколомний похід, що вимагає від батьків витривалості.

У Лондоні безліч локацій, які будуть цікаві як дітям, так і батькам. Головне, затримавшись, не опинитися з простроченою страховкою, у такому разі добре, коли оформляється зелена карта онлайн. Можна побувати на найбільшому колесі огляду, відвідати музей Шерлока Холмса, мумій й динозаврів, а також будиночок мадам Тюссо.

Франція

Не тільки ідеальна країна для справжніх романтиків. Почати, мабуть, можна зі свята святих усіх дітей – Діснейленду. Він складається з безлічі локацій, парків та «світів». З музеїв у Парижі краще побувати в магічному, «Місті науки», зоосаді, який здивує аж ніяк не тваринами, а атракціонами. Дитина любить водні розваги? – тоді обов’язково побувайте в Аквабульварі.

Данія

LEGO-манам і маленьким маніячкам потрібно відвідати найбільший у світі тематичний парк із будинком. Також цікавим буде дитячий музей, а також Андерсена, зоопарк.

Іспанія

У Барселоні Green Travel рекомендує обов’язково побувати в найбільш незвичайному парку Гуель. Його яскравість, незвичайність щорічно підкорюють серця мільйонів дітей та їхніх батьків.

Охочі повеселитися на атракціонах можуть піти в парк Тібідабо, від локацій, що захоплюють подих, всі будуть у захваті.

Цікавий в Іспанії зоопарк із дельфінарієм.

Австрія

У країні робиться наголос не тільки на захоплюючі враження, а й на те, щоб проявити бажання до знань. Тут у буквально магічній казковій формі можна пізнати основи хімії, фізики, математики, механіки. Відвідайте парк Пратер, кондитерські, музеї Zoom і Техніки, різні ігрові майданчики.

Підсумок

Як бачимо, якщо у вас є трохи вільного часу, зібрано мінімальний пакет документів і машина на ходу, можна з легкістю втілити дитячі мрії. Більшість документів зараз і так практично є у кожного, а ось зелена карта онлайн оформляється всього за кілька хвилин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.