Четвер, 25 Липня, 2024

Як миколаївчанам перевірити підприємства та організації за допомогою сервісу Youcontrol

Для того, щоб вести стабільний бізнес та розвиватися, кожній компанії варто знати чи можна довіряти потенційним або існуючим партнерам та даним про фінансове положення, які вони оприлюднюють. Найчастіше відповідну інформацію можна знайти у офіційному Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, проте це доволі довгий та складний процес. Далі розкажемо, як його можна спростити за допомогою ресурсу YouControl. 

На сайті зібране повне досьє про українські компанії

Даний ресурс створений для того, щоб будь-хто міг перевірити свого партнера або контрагентів застосувавши пошук ЄДРПОУ та відстежувати зміни у стані цих організації. Аналізуючи реєстр ЄДРПОУ, компанії можуть уникнути репутаційних та корупційних скандалів через недобросовісних партнерів, а також юридичних санкцій та фінансових збитків. Ще однією важливою функцією, яку надає YouControl тут https://youcontrol.com.ua/topics/yedynyy-derzhavnyy-reiestr-pidpryiemstv-ta-orhanizatsiy-ukrayiny-zayedrpou/, є перевірка відомих компаній на предмет рейдерських захоплень, адже це дає можливість оцінити всі ризики майбутнього співробітництва. 

Пошук підприємств по ЄДРПОУ допоможе миколаївчанам отримати інформацію про зв’язки директорів фірм-контрагентів, всі актуальні ліцензії на одному ресурсі, перевірити з якими публічними особами підприємства вони пов’язані, а також автоматично відслідковувати зміни по найголовнішим позиціям. 

Представники бізнесу можуть замовити автоматичний моніторинг змін, які певні компанії вносять у єдиний реєстр підприємств, отримання даних індексу фінансової стійкості та інші. Ресурс дозволяє перевірити навіть фізичних осіб та отримати експрес-аналіз з відкритих джерел. 

Як користуватися ресурсом

Миколаївцям, що часто користуються даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, відомо про всі складнощі пошуку та користування ресурсом. Проте з https://youcontrol.com.ua/ підприємцям вдастся значно спростити собі завдання. Даний ресурс протягом всього однієї хвилини систематизує всі дані, які може надати відповідно до запиту та надає їх користувачу. Таким чином бізнесмені та спеціалісти значно економлять час та отримують вже готову базу даних. 

Для користування ресурсом необхідно авторизуватися. Після цього надається доступ до даних з податкової, судів, по фінансам, публікаціям та досьє на кожну організацію. Це є надзвичайно зручним. Найголовніше, що економлять миколаївці — час, адже дані видаються вже у систематизованому вигляді. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.