Вівторок, 28 Травня, 2024

Сусід вийшов у коридор та провалився: у Миколаєві розвалюється гуртожиток у Корабельному районі

Мешканці гуртожитку на вулиці Ходарева, 16, який знаходиться в Корабельному районі міста, б’ють на сполох, адже у їх будинку небезпечно не лише жити, але і просто знаходитися. Нині ситуація з будівлею дійшла до критичної точки, адже один з мешканців провалився у підлогу в коридорі та постраждав. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила Вікторія Дудниченко, передає “mykolaiv-future.com”. 

Нині у гуртожитку проживає близько 30 сімей і всі вони перебувають у реальній небезпеці. Вранці, 28 листопада, мешканець кімнати на першому поверсі лише встиг вийти у коридор та провалився. Місцева мешканка Анастасія Федорова продемонструвала фото на яких видно, що у підлозі утворилося величезне провалля завглибшки пів метри. Проте підлога – це не найстрашніше в будівлі. Вона сильно просіла і тепер практично по всьому периметру утворилася щілина між стінами та стелею від 1 до 10-15 см. Стіни також розвалюються, подекуди вони тримаються лише на монтажній піні та чесному слові. 

Вікторія Дудниченко зауважила, що мешканці неодноразово зверталися до різноманітних служб та місцевих депутатів, але це не дало жодного результату.

“Вже провалилася підлога у коридорі, пострадала людина. Всі служби та чимало депутатів нашого міста знають про нас. Але, напевно, чекають, коли (будинок, – ред) розвалиться і постраждає багато людей”, – заявляють місцеві мешканці. 

 Ще минулого року люди волали про допомогу, але за цей період часу ніхто навіть не звернув увагу на проблему, а ситуація лише погіршилася. Нині простий ремонт будівлі вже не допоможе, існують всі покази, щоб визнати її аварійною, проте місцева влада не дуже поспішає це робити, адже в цьому випадку людей доведеться кудись відселяти, а вільного житла в місті обмаль. 

Нагадаємо, що у січні цього року Департамент житлово-комунального господарства ухвалив рішення про переведення 19 гуртожитків, в тому числі і в Корабельному районі, на пряме абонування електро- та водопостачання. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.